AktualnościBaran i Kądzior na zwycięskiej ścieżce – bilans wypożyczonych

Baran i Kądzior na zwycięskiej ścieżce – bilans wypożyczonych

W miniony weekend wygraną świętowali Jagiellończycy z Wigier Suwałki. Żółte kartki obejrzeli Augustyniak i Pawlik.

Korona Kielce
Łukasz Sekulski nie zagrał w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Pod nieobecność naszego napastnika „Złocisto-Krwiści” zremisowali przed własną publicznością 1:1.

Martin Baran i Damian Kądzior znaleźli się w wyjściowym składzie na spotkanie z Pogonią Siedlce. Obaj przebywali na boisku przez 90 minut, a ich drużyna triumfowała 3:1.

Pogoń Siedlce
Rafał Augustyniak rozegrał 90 minut w meczu z Wigrami Suwałki. „August” został upomniany żółtą kartką, a jego drużyna przegrała 1:3.

Karol Buzun zaliczył 16-minutowy występ w spotkaniu z Gryfem Wejherowo. Nasz zawodnik zmienił w 74. minucie Przemysława Jastrzębskiego, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Raków Częstochowa
Bez Adama Waszkiewicza ekipa spod Jasnej Góry przegrała w Bytomiu z Polonią 0:1.

ULLENSAKER / KISA
Michał Pawlik rozegrał 90 minut w meczu z Levanger. Jagiellończyk został upomniany żółtą kartką, a jego zespół przegrał 1:3.