AktualnościOświadczenie trenera Michała Probierza

Oświadczenie trenera Michała Probierza

Poniżej prezentujemy oświadczenie trenera Michała Probierza, który odniósł się do rewelacji opublikowanych na jednym z portali internetowych.

– Odnosząc się do publikacji portalu Futbol News, chciałbym zaprzeczyć, iż prowadzę rozmowy z innymi klubami odnośnie podjęcia pracy jako szkoleniowiec. Na pewno takim klubem nie jest Górnik Zabrze. Obecnie łączy mnie umowa z Jagiellonią Białystok, ważna do 30 czerwca 2017 roku i w najbliższym czasie nie planuję zmienić otoczenia. Pomimo, że w jednym z ostatnich wywiadów wspomniałem, iż darzę klub z Zabrza szczególnym sentymentem i chciałbym tam kiedyś pracować, pisanie o tym w kontekście najbliższych miesięcy jest kłamstwem. Biorę odpowiedzialność za moją pracę w Białymstoku. Wraz z zarządem i akcjonariuszami Jagiellonii mamy wspólną wizję budowy drużyny i jesteśmy co do tego zgodni.  

Próba zmiany mego miejsca pracy przez niektóre media jest niczym innym jak tylko wrzucaniem kolejnego kamyka do naszego ogródka. Do zobaczenia przy Słonecznej w najbliższą niedzielę. Pozdrawiam, Michał Probierz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00