AktualnościVassiljev: Bardzo duży krok do utrzymania

Vassiljev: Bardzo duży krok do utrzymania

– Zwycięstwo jest najważniejsze. Podbeskidzie dwukrotnie obejmowało prowadzenie, ale wracaliśmy do gry i walczyliśmy do końca. Patrząc na cały mecz, zasłużyliśmy na to zwycięstwo. To jest nasz bardzo duży krok do utrzymania – podsumował spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała Konstantin Vassiljev. 

– Nikt nie mówił, że będzie łatwo. Szkoda, że w trakcie spotkania sami sobie tworzymy problemy. W dzisiejszym meczu mieliśmy sporo okazji, których nie wykorzystaliśmy, a potem traciliśmy bramki i przegrywaliśmy. Walczyliśmy jednak do końca o to zwycięstwo i myślę, że na nie zasłużyliśmy – kontynuował strzelec wyrównującej bramki dla Jagiellonii na 2:2.

Sam Vassiljev jednak nie przywiązywał większej wagi do tego, że strzelał gole przy trzech ostatnich zwycięstwach Jagiellonii. – Nieważne, kto strzela bramki. Najważniejsze, że mamy te punkty i z optymizmem spoglądamy na przyszłość. Matematycznie nie jesteśmy jeszcze utrzymani w Ekstraklasie, ale sytuacja wygląda dużo lepiej – tłumaczył wielokrotny reprezentant Estonii, który już czeka na najbliższy mecz z Wisłą Kraków.

– Teraz musimy się jak najszybciej zregenerować i przygotować do meczu z Wisłą. To będzie taki mecz, którym możemy zapewnić sobie już utrzymanie w rozgrywkach. Wisła to bardzo mocny przeciwnik, ale też ma swoje problemy, co było widać ostatnio. Będziemy przygotowani do walki o trzy punkty – zakończył Vassiljev.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00