AktualnościSMS i Podbeskidzie, czyli w prasie o Jadze

SMS i Podbeskidzie, czyli w prasie o Jadze

Jagiellońskie szkoły i mecz z Podbeskidziem. Tym dwóch tematom podporządkowana jest piątkowa prasówka.

Przegląd Sportowy
Jagiellonia prowadzi nabór do SMS. – 10 i 24 maja na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Białymstoku odbędą się testy sprawnościowe dla chętnych, którzy chcą od września przyszłego roku uczęszczać do gimnazjum i liceum pod egidą Jagiellonii Białystok.

Gazeta Współczesna
Żywe wspomnienie Podbeskidzia. – – To był mecz, który zamknął nam drogę do pierwszej ósemki -twierdził Michał Probierz, trener Jagiellonii. – Tego już nie cofniemy, ale zrewanżować się możemy. W niedzielę nawet skromne 1:0 drużynie z Bielska-Białej jest bardzo potrzebne. Podbeskidzie jest najgorszą drużyną w dodatkowej części sezonu. Po trzech porażkach „Górale” spadli na 14 miejsce i mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. W lepszej sytuacji jest Jagiellonia. Prawdopodobnie wygrana da naszej drużynie już utrzymanie.

Kurier Poranny
Królestwo za punkty. – Oba kluby do ostatniej kolejki fazy zasadniczej biły się o prawo gry w grupie mistrzowskiej, a teraz muszą bronić się przed degradacją do I ligi. Bliżej celu są żółto-czerwoni, ale podopieczni trenera Michała Probierza nie mogą jeszcze spać spokojnie. – Prawdopodobnie do pozostania w ekstraklasie wystarczy 25 punktów, ale najpierw trzeba je wywalczyć. W tej chwili nie liczy się piękno gry, a zdobywanie punktów i na to się nastawiamy – mówi Probierz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00