AktualnościProbierz: W Kielcach rozpoczęliśmy kuriozalny sezon

Probierz: W Kielcach rozpoczęliśmy kuriozalny sezon

– Sezon zaczął się w Kielcach. Tam przegraliśmy po kuriozalnych golach, co miało swoją kontynuację w kolejnych meczach. W tym sezonie straciliśmy mnóstwo bramek „z niczego”. Teraz ponownie wracamy do Kielc i oby to się tam skończyło – powiedział trener Michał Probierz przed meczem z Koroną.

Po spotkaniu z Termaliką trener Probierz powiedział, że w Kielcach nie zagrają Tomasik, Cernych i Vassiljev. – Przeciwko Koronie zabraknie również Szymonowicza i Burligi. Obaj doznali kontuzji w ostatnim meczu. Jedziemy na ostatnią potyczkę w tym sezonie z kilkoma młodymi zawodnikami. Do tej pory zmagaliśmy się z presją – walki o mistrza, walki o ósemkę oraz walki o utrzymanie. Teraz nie ciąży na nas żadna presja i czas, aby ci chłopcy się pokazali – powiedział szkoleniowiec Jagiellonii.

W tym roku kielczanie grają bardzo efektownie. – Korona nie przegrała 12 kolejnych meczów. Gospodarze przystąpią do spotkania w najsilniejszym składzie. Marcin Brosz zrobił tam świetną pracę. Wielu przed sezonem skazywało koroniarzy na spadek, a jak się skończyło, wystarczy spojrzeć na tabelę – podsumował trener Probierz.

W tej rundzie barw Korony broni Łukasz Sekulski. Jaka będzie jego przyszłość? – On jest wypożyczony i w każdej chwili może wrócić do nas – zakończył trener Michał Probierz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00