AktualnościBrosz: Bardzo nam zależało na wygranej

Brosz: Bardzo nam zależało na wygranej

Bardzo nam zależało na zwycięstwie. Od pierwszej minuty było widać, że staraliśmy się trafić do bramki Drągowskiego, natomiast pierwsza bramka po bardzo ładnej akcji kombinacyjnej trochę nam pokrzyżowała plany. Gdy wydawało się, że zaczynamy kontrolować to spotkanie, to jednak Jagiellonia strzeliła dwa gole i to ona do końca kontrolowała ten mecz. – mówił po porażce z Jagiellonią szkoleniowiec Korony Kielce, Marcin Brosz.

– W pierwszej kolejności dziękuję kibicom za ten mecz i za pozostałe, bo od pierwszego meczu mieliśmy potężne wsparcie i zaufanie, którym w ciężkich momentach kibice nas obdarzyli. Były momenty, gdy pewne rzeczy się nam nie układały, natomiast zawsze było tu wsparcie i zrozumienie, a to pozwalało nam walczyć do końca o każdy punkt i dawać sobie nadzieję – kontynuował trener Korony, który mimo porażki w ostatnim meczu uważa, że jego drużyna rozegrała bardzo dobry sezon.

– Chcieliśmy zamknąć klamrą te 37 meczów i bardzo nam zależało na zwycięstwie. Chcieliśmy pożegnać się z kibicami w dobrych nastrojach. Patrząc na przekrój całego sezonu, to wydaje mi się, że osiągnęliśmy ogromny sukces. Patrząc rok temu na naszą pozycję wyjściową, to dokonaliśmy wielu rzeczy godnych odnotowania: zwycięstwo z Zagłębiem, zwycięstwo z Legią Warszawa po pięknej bramce Michała Przybyły, z której komentarz radiowy do teraz słyszę w głowie, seria ośmiu zwycięstw z tamtej rundy, takich „zero-jedynkowych”. Teraz też mieliśmy dwanaście meczów bez porażki. To nie tylko punkty, emocje, ale również wiele rzeczy, o których się będzie mówiło. Przede wszystkim osiągnęliśmy cel nadrzędny, o który walczyliśmy od początku, czyli utrzymanie – zakończył Brosz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00