AktualnościPigiel: 12 goli w sezonie? Nie wiem, jak to się dzieje

Pigiel: 12 goli w sezonie? Nie wiem, jak to się dzieje

– To był najtrudniejszy nasz mecz w tym sezonie, co widać chociażby po wyniku. Mieliśmy przeciwko sobie ciężkiego przeciwnika, który jednak stworzył sobie podobną liczbę sytuacji, co my. Dlatego cieszy to, że udało nam się wyrównać, bo to był bardzo ciężki pojedynek – mówił po spotkaniu z Pogonią Szczecin jeden ze strzelców bramek dla Jagi, Marcin Pigiel.

– Gdyby udało nam się wykorzystać tę sytuację z początku spotkania, to zarówno wynik, jak i nasza gra ułożyłyby się inaczej. Byłoby nam łatwiej i nie musielibyśmy gonić tego wyniku – dodał obrońca Żółto-Czerwonych, który w tym sezonie Centralnej Ligi Juniorów strzelił aż 12 goli.

– Rzeczywiście, to już moja dwunasta bramka. Nie wiem, jak to się dzieje. Szczęście mi sprzyja i dzięki temu udało się wyrównać wynik na 1:1. W szatni motywowaliśmy się nawzajem, ale nie udało się w drugiej połowie pokonać rywala. Przegraliśmy pierwsze 15 minut i musieliśmy znowu gonić wynik. Na szczęście to się udało po nerwowej końcówce – tłumaczył Pigiel, który nie ma wątpliwości, że bramkowy remis jest dobrym rezultatem przed niedzielnym rewanżem w Białymstoku.

– To dla nas bardzo cenny wynik. W Białymstoku powinno być nam łatwiej i trzeba walczyć. Mamy mecz już w niedzielę i w związku z tym zapraszam wszystkich kibiców na stadion – zakończył młodzieżowy reprezentant Polski.

Rewanżowe spotkanie półfinałowe Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Jagiellonią Białystok a Pogonią Szczecin zostanie rozegrane w niedzielę 29 maja o godzinie 16:00 na głównej płycie Stadionu Miejskiego. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00