AktualnościAP Talent zastąpi Baltikę w Jaga CUP

AP Talent zastąpi Baltikę w Jaga CUP

        Z powodu problemów organizacyjnych na zaplanowany na najbliższy weekend (4-5 czerwca) turniej Jaga Cup nie będzie mogła przyjechać rosyjska drużyna Baltiki Kaliningrad. Miejsce Rosjan zajmą młodzi piłkarze z białostockiej Akademii Piłkarskiej Talent.

Z uwagi na wycofanie się z rozgrywek rosyjskiej Baltiki organizatorzy turnieju postanowili zaprosić do rywalizacji kolejną drużynę z regionu. Do walki z zespołami z Polski, Ukrainy, Danii, Białorusi oraz Szkocji stanie duża reprezentacja Białegostoku oraz całego Podlasia. Przypomnijmy, że w rozgrywkach udział wezmą zespoły MOSP-u Białystok, ŁKS-u Łomża, Włókniarza Białystok, Wigier Suwałki, AP Talent, Falconu Sokółka oraz dwa zespoły Jagiellonii. Wierzymy, że wszystkie podlaskie zespoły skorzystają na rywalizacji z takimi drużynami jak Celtic Glasgow czy Avarta Kopenhaga, a spotkania z tak silnymi rywalami pomogą nabrać niezbędnego doświadczenia.

Turniej jest współfinansowany przez Urząd Miasta Białegostoku. Honorowymi Patronami Turnieju są: Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent Miasta Białegostoku i PZPN.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00