AktualnościJagielloński rozkład jazdy: 28-29 maja [PLAN MECZÓW]

Jagielloński rozkład jazdy: 28-29 maja [PLAN MECZÓW]

Rozpoczął się weekend, więc warto przyjrzeć się planowi spotkań drużyn Jagiellonii Białystok. Jak dobrze wiadomo, Ekstraklasa swój sezon już zakończyła, ale inne zespoły wciąż są w grze. Oto ‘Jagielloński rozkład jazdy’.

Tym razem wyjątkowo nasze propozycje na weekend nie zaczynają się od meczu seniorów, ale od rewanżowego półfinału Centralnej Ligi Juniorów, w którym nasi młodzi piłkarze zmierzą się z Pogonią Szczecin. Jagiellończycy w pierwszym meczu rozegranym w środę w Szczecinie zremisowali 2:2, więc przed rewanżem są w naprawdę dobrej sytuacji. Wszystkich kibiców zapraszamy w niedzielę na Stadion Miejski, gdzie o godzinie 16:00 rozpocznie się to spotkanie. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.

Wcześniej, bo w sobotę, swoje spotkania rozegrają rezerwy oraz juniorzy młodsi. Dla rezerw mecz ze słabiutką Granicą Kętrzyn jest ostatnią szansą do wywalczenia sobie utrzymania na szczeblu trzecioligowym. Brak wygranej praktycznie skaże na spadek zespół Dariusza Bayera, który w trzech ostatnich spotkaniach nie zdobył ani jednego punktu. Początek spotkania rozgrywanego na boisku bocznym Stadionu Miejskiego o godzinie 18:00.

O godzinie 15:00 na stadionie w Sokółce odbędzie się z kolei mecz Ligi Makroregionalnej pomiędzy juniorami młodszymi Jagiellonii Białystok i Stomilem Olsztyn. Wybór rozegrania tego meczu jest nieprzypadkowy, bowiem jest to wynik współpracy Jagiellonii z Falconem Sokółka, z którego dwóch zawodników (Karol Greś i Maciej Korecki) trafiło do drużyny Samuela Tomara. Jagiellończycy będą chcieli potwierdzić, że z meczu na mecz robią konsekwentnie postępy i chcą powalczyć o wygraną z drużyną, która w tabeli znajduje się tuż za nimi.

Oto pełny ‘Jagielloński rozkład jazdy’ na najbliższy weekend 28-29 maja:

Półfinał Centralnej Ligi Juniorów – rewanż:
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (niedziela, 16:00, Stadion Miejski)

III liga:
Jagiellonia II Białystok – Granica Kętrzyn (sobota, 18:00, boisko boczne Stadionu Miejskiego)

Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych:
Jagiellonia Białystok – Stomil Olsztyn (sobota, 15:00, stadion w Sokółce)
Warta Sieradz – Jagiellonia Białystok (środa, 13:00)

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00