AktualnościKolejny gol Cernycha dla Litwy

Kolejny gol Cernycha dla Litwy

Napastnik Jagiellonii Fiodor Cernych strzelił gola dla reprezentacji Litwy w towarzyskim meczu z Łotwą, przegranym 1:2. W barwach Łotyszy wystąpił z kolei Igors Tarasovs.

Cernych rozegrał całe spotkanie i ustalił wynik spotkania w 83. minucie gry. Wcześniej gole dla Łotwy strzelali Artūrs Zjuzins i Artjoms Rudnevs. W reprezentacji Łotwy przez pierwsze 45 minut występował inny zawodnik Jagiellonii, Igors Tarasovs. W meczu rozgrywanym w ramach Pucharu Bałtyckiego udział wziął także były gracz Jagi Roberts Savalnieks.

Łotysze w najbliższych dniach zakończą rywalizację w Pucharze Bałtyckim meczem z Estonią i nawet remis pozwoli drużynie Igorsa Tarasovsa cieszyć się z wygranej w całym turnieju. Z kolei Litwa 6 czerwca rozegra mecz towarzyski z Polską w Krakowie.