AktualnościJAGA CUP 2016. Niedzielny rozkład jazdy

JAGA CUP 2016. Niedzielny rozkład jazdy

        Za nami pierwszy dzień zmagań w tegorocznej edycji turnieju Jaga CUP. Dziś młodzi zawodnicy z 20 klubów rywalizowali w 4 grupach na boisku bocznym przy Stadionie Miejskim w Białymstoku. W niedziele natomiast rozgrywki przenoszą się na płytę główną obiektu przy Słonecznej. Poniżej prezentujemy harmonogram drugiego dnia rozgrywek z uwzględnieniem dzisiejszych wyników.

Jutrzejszy dzień rozpoczną spotkania drużyn, które po sobotnich rozgrywkach zamknęły stawki w swoich grupach.

10:00Mecz IŁKS Łomża – Falcon Sokółka
10:00Mecz IIFK Kowel – Włókniarz Białystok

Pół godziny później ruszą zmagania w grupach E i F (strefa miejsc 9-16) oraz grupach G i H (strefa medalowa 1-8). W drugiej fazie turnieju zostaną uwzględnione wyniki z pierwszej fazy turnieju w przypadku pojedynków, które miałyby zostać rozegrane ponownie. 

GRUPY E i F

10:30Jagiellonia II Białystok – BKS Lublin
10:30RONA 03 Ełk – Avarta Kopenhaga
10:30Arka Gdynia – GKS Bełchatów
10:30TOP 54 Biała Podlaska – AP Talent Białystok
11:30Jagiellonia II Białystok – Avarta Kopenhaga
11:30BKS Lublin – RONA 03 Ełk
11:30Arka Gdynia – AP Talent Białystok
11:30GKS Bełchatów – TOP 54 Biała Podlaska

GRUPY G i H

11:00Akademia LG – Wigry Suwałki
11:00MOSP Białystok – FK Mińsk
11:00Znicz Pruszków – Celtic Glasgow
11:00Jagiellonia Białystok – Polonia Warszawa
12:00Akademia LG – FK Mińsk
12:00Wigry Suwałki – MOSP Bia
12:00Znicz Pruszków – Polonia Warszawa
12:00Celtic Glasgow – Jagiellonia Białystok

O 12:30 zacznie się ostateczna seria gier, po której poznamy końcową kolejność zespołów w Jaga CUP 2016.

12:30O MIEJSCE 19Przeg. Meczu I – Przeg. Meczu II
12:30O MIEJSCE 17Zwycięzca Meczu I – Zwycięzca Meczu II
12:30O MIEJSCE 154 Miejsce GR. E – 4 Miejsce GR. F
12:30O MIEJSCE 133 Miejsce GR. E – 3 Miejsce GR. F
13:00O MIEJSCE 112 Miejsce GR. E – 2 Miejsce GR. F
13:00O MIEJSCE 91 Miejsce GR. E – 1 Miejsce GR. F
13:00O MIEJSCE 74 Miejsce GR. G – 4 Miejsce GR. H
13:00O MIEJSCE 53 Miejsce GR. G – 3 Miejsce GR. H
13:30O MIEJSCE 32 Miejsce GR. G – 2 Miejsce GR. H
13:30FINAŁ1 Miejsce GR. G – 1 Miejsce GR. H

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Uwierzcie, naprawdę jest co oglądać! Specjalnie dla Was udostępniamy sektory 1-4. Wejście od strony promenady od ulicy Słonecznej. Do zobaczenia na Stadionie!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00