AktualnościJagiellonia w systemie Accredito!

Jagiellonia w systemie Accredito!

        Pragniemy poinformować, że Jagiellonia Białystok dołączyła do grona klubów korzystających z systemu Accredito.com. Od tej chwili wszystkie procesy akredytacyjne odbywać się będą za pośrednictwem tej, coraz bardziej popularnej w Polsce platformy akredytacyjnej.

System Accredito.com to najnowsze rozwiązanie przygotowane specjalnie z myślą o klubach sportowych i dziennikarzach. Właśnie w ramach tego systemu Jagiellonia Białystok będzie prowadzić swoje biuro prasowe on-line. W tym miejscu prowadzone będą również procesy akredytacyjne na mecze i wydarzenia organizowane przez klub. Również za pośrednictwem biura prasowego on-line dziennikarze będą mogli dokonać subskrypcji informacji prasowych publikowanych przez Jagiellonię Białystok. Bezpośredni dostęp do biura znaleźć można pod adresem accredito.com/jagielloniabialystok

Jeśli chcą Państwo w przyszłości akredytować się na mecze Jagiellonii Białystok lub otrzymywać informacje prasowe publikowane przez klub prosimy o założenie konta dziennikarza w systemie Accredito.com. Wszystkie informacje o samym systemie znajdą Państwo na stronie accredito.com.

W celu zarejestrowania swojego konta dziennikarza w systemie Accredito.com prosimy pod adresem accredito.com/jagielloniabialystok wybrać opcję „Rejestracja” i „Zarejestruj konto dziennikarza”. Po wypełnieniu formularza konto zostanie zarejestrowane w systemie. Na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość w którym znajdziecie Państwo opcję „Potwierdź” pozwalającą na aktywację konta w systemie.

Po zalogowaniu do systemu sugerujemy przypisanie swojej redakcji do konta dziennikarza. Można to uczynić wybierając w menu opcję „Redakcje”. Jeśli Państwa redakcji nie ma liście konieczne będzie jej zarejestrowanie w systemie Accredito.com. Więcej informacji o tym jak zarejestrować redakcję znajdą Państwo pod adresem https://www.accredito.com/faq/editor.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje prasowe dotyczące Jagiellonii Białystok oraz informacje o procesach akredytacyjnych prosimy po zalogowaniu o wybranie opcji „Biura Prasowe” i na liście biur przy nazwie Jagiellonia Białystok wybranie opcji „Subskrybuj”.

Jeśli będą Państwo zainteresowani złożeniem wniosku akredytacyjnego można tego dokonać wybierając opcję „Akredytuj”. Wszystkie procesy akredytacyjne prowadzone przez Jagiellonię Białystok znajdą Państwo również zawsze bezpośrednio na stronie naszego biura pod adresem accredito.com/jagielloniabialystok.

Więcej informacji dotyczących korzystania z systemu Accredito.com przez dziennikarzy znajdą Państwo pod adresem: https://www.accredito.com/faq/reporter

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00