AktualnościPlotki i powroty, czyli w prasie o Jadze

Plotki i powroty, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowej prasie w kontekście Jagiellonii dużo pisze się o powrocie zawodników do zajęć, jak i o planowanym transferze Ivana Runje.

Przegląd Sportowy
Runje blisko Jagiellonii. – Jagiellonia Białystok jest bardzo blisko drugiego letniego transferu. Po sprowadzeniu wicekróla strzelców I ligi – Macieja Górskiego z pierwszoligowego Chrobrego Głogów, teraz do Jagi trafić ma chorwacki środkowy obrońca Ivan Runje. (…) – Wszystko jest już dogadane. Teraz decydować musi już sam zawodnik. Czekamy na jego ruch – przyznaje prezes Jagiellonii Cezary Kulesza.

Kurier Poranny
Kądzior nie wróci do Jagiellonii. – Podobno były jakieś rozmowy, ale oficjalnie nic jeszcze nie wiadomo. Dobrze czuję się w Suwałkach, ale jeśli pojawi się jakaś konkretna oferta z klubu walczącego o awans, a może z ekstraklasy, to z pewnością ją rozważę. (…) Wiem tylko, że w następnej rundzie z pewnością nie będę grał w Białymstoku. (…) Jagiellonia to zamknięty rozdział.

Gazeta Wyborcza
Jaga wraca po urlopach. – Już dłuższy czas nie mieliśmy takiego dłuższego urlopu i na pewno był on wszystkim potrzebny – mówi trener Michał Probierz. – Ja dobrze odpocząłem, był też czas na pewne przemyślenia. W czwartek koniec wolnego i początek przygotowań do kolejnych rozgrywek. Przez pierwsze dwa dni zawodnicy będą przechodzić badania. Zespół został podzielony na grupy. W czasie gdy jedni zawodnicy będą przechodzić badania inni będą trenować na boisku. – Pierwsze dni to będzie taki właśnie czas badań, taki okres wprowadzający. Od poniedziałku będziemy już natomiast trenować po dwa razy dziennie – tłumaczy szkoleniowiec Jagiellonii.

Gazeta Współczesna
Jagiellonia wraca do zajęć. – Trener Michał Probierz początek przygotowań planował pierwotnie na 6 czerwca. – Pierwsze dni to i tak zajęcia wprowadzające i badania i te kilka dni opóźnienia to nie problem. Zresztą każdy miał rozpisany trening indywidualny – twierdzi trener. Na treningu nie powinno być żadnych nowych twarzy. Jedyny do tej pory pozyskany zawodnik Maciej Górski z I-ligowego Chrobrego Głogów dopiero skończył rozgrywki i jeszcze ma wolne. Jaga też złożyła ofertę chorwackiemu obrońcy Ivanowi Runje z Omonii Nikozja.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00