AktualnościZostań partnerem Jagiellonii Białystok. Zareklamuj się u nas

Zostań partnerem Jagiellonii Białystok. Zareklamuj się u nas

Jagiellonia Białystok  jest najpopularniejszym klubem sportowym we wschodniej Polsce. 81% kibiców w Podlaskim deklaruje, że ich ulubioną drużyną są właśnie ” Żółto- Czerwoni”.

Mecze Jagiellonii w roli gospodarza,  w minionym sezonie oglądało średnio około 10 000 osób. Średnia widownia transmisji spotkań Jagiellonii przed telewizorami wynosi 130 000 osób.

Jagiellonia grająca w Ekstraklasie stanowi duży potencjał medialny. Materiały dotyczące Klubu są  emitowane w najbardziej znanych kanałach i dziennikach.

Oficjalna strona klubowa jest jedną z najczęściej odwiedzanych w Ekstraklasie. 100 000 fanów na Facebooku, blisko 9 000 obserwujących na Instagramie oraz Twitterze to dowód, że zainteresowanie naszym Klubem jest bardzo duże i stale rośnie.

Współpraca z Jagiellonią Białystok w zakresie reklamy i marketingu to doskonały sposób dotarcia do setki tysięcy kibiców, którzy codziennie śledzą życie Klubu i oglądają mecze drużyny na stadionie i w telewizji.

Jagiellonia Białystok buduje elitarną grupę Sponsorów będących składową ambitnych celów sportowych, organizacyjnych oraz infrastrukturalnych. Zwracamy się zatem do Państwa z uprzejmą prośbą rozważenia możliwości współpracy w nadchodzącym sezonie.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00