AktualnościJagielloński EURO Typer: Piechniak stawia na Niemców

Jagielloński EURO Typer: Piechniak stawia na Niemców

W czwartek odbędzie się drugi z półfinałów EURO 2016, który będzie jednocześnie przedostatnim meczem całej imprezy. Król strzelców CLJ z ubiegłego sezonu, Kacper Piechniak, stawia na skromne zwycięstwo Niemców.

Zdaniem naszego napastnika większe szanse na powodzenie ma ekipa Joahima Loewa. – Niemcy przeszli trudną drogę do półfinału. W ćwierćfinale po rzutach karnych ograli Włochów. Moim zdaniem wygrana ze Squadra Azzurra wzmocniła morale drużyny zza naszej zachodniej granicy i to zadecyduje o ich sukcesie. Moim zdaniem mistrzowie świata wygrają 2:1 – podkreśla „Piechu”.

Młody napastnik wierzy w prawo serii. – Dwa lata temu Niemcy, kiedy zdobywali tytuł najlepszych na świecie w półfinale również odprawili z kwitkiem gospodarzy imprezy. Poza tym na tym samym turnieju ograli Francję. Na EURO ekipa Didiera Deschampesa miałą najłatwiejszą drogę do najlepszej czwórki. Francuzi jeszcze nie mierzyli się z futbolową potęgą, a Niemcy są zdecydowanie siniejsi od Islandii, Irlandii czy Albanii. Moim zdaniem gospodarze nie sprostają ekipie Joahima Loewa – zakończył Piechniak.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00