AktualnościTrening otwarty Żółto-Czerwonych na Stadionie Miejskim!

Trening otwarty Żółto-Czerwonych na Stadionie Miejskim!

W czwartek 14 lipca na Stadionie Miejskim odbędzie się otwarty trening zawodników Jagiellonii Białystok przed inauguracją sezonu 2016/17 Ekstraklasy.

O godzinie 17:30 na murawie Stadionu Miejskiego pojawią się nowi zawodnicy Jagiellonii, pozyskani przez klub w letnim oknie transferowym. Zaprezentują oni nowe stroje meczowe firmy Errea zaprojektowane na sezon 2016/17, które w najbliższym czasie zostaną wprowadzone do ogólnodostępnej sprzedaży. Będzie to okazja dla fotoreporterów, aby zrobić zdjęcie nowym zawodnikom naszego zespołu w koszulkach, w których wybiegną oni już w sobotę na ligowe starcie z Legią przy Łazienkowskiej.

W tym samym czasie do zgromadzonych na stadionowych trybunach kibiców wyjdą pozostali piłkarze pierwszego zespołu Żółto-Czerwonych. Będzie to okazja dla wszystkich fanów na zdobycie autografów naszych zawodników, czy też zrobienie sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia. Co oczywiste, z czasem dołączą do nich również piłkarze prezentowani chwilę wcześniej na murawie.

Wszyscy zgromadzeni na Stadionie Miejskim kibice będą mogli również na własne oczy zobaczyć ostatni trening Jagiellończyków przed wyjazdem do Warszawy. Zajęcia rozpoczną się około godziny 18:00. Podczas treningu na trybunach odbędzie się szereg animacji zorganizowanych przez powstający Ośrodek Kibice Razem Jagiellonia Białystok. Będzie to też okazja do zmobilizowania naszych zawodników przed tym bardzo prestiżowym pojedynkiem z aktualnym mistrzem Polski i pokazania im, jak bardzo zależy jagiellońskiej społeczności na wywiezieniu ze stolicy kompletu punktów.

Wejście na stadion będzie otwarte od strony ulicy Słonecznej, a dostępne dla kibiców będą sektory Ultra oraz VIP. Wstęp na trening jest oczywiście bezpłatny.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! Dodajcie naszym Superbohaterom mocy przed nowym sezonem!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00