AktualnościZakłady bukmacherskie Totolotek na dłużej z Jagą!

Zakłady bukmacherskie Totolotek na dłużej z Jagą!

Zakłady bukmacherskie Totolotek przedłużyły trwającą od 2014 roku współpracę z Jagiellonią Białystok. Dzięki pomyślnie realizowanym do tej pory wspólnym działaniom jak również nowym zapisom w podpisanej umowie Jagiellonia będzie mogła liczyć na jeszcze większe wsparcie ze strony bukmachera, który na mocy nowej umowy otrzyma dodatkowe świadczenia, z których najbardziej widocznym będzie reklama na rękawie meczowej koszulki pierwszej drużyny.

Totolotek S.A., to jeden ze sponsorów Premium Jagiellonii, który w trakcie blisko dwuletniej współpracy z naszym klubem wykazuje dużą aktywność także w zakresie wspólnie organizowanych dodatkowych akcji marketingowych. Marka bukmachera będzie jeszcze bardziej widoczna na stadionie podczas meczów Ekstraklasy, a jej logo pojawi się także na rękawie koszulek meczowych pierwszej drużyny.

– Przez dwa lata współpracy „Jaga” udowodniła, że można od niej oczekiwać wiele zarówno na boisku – awansując w sezonie 2015/2016 do europejskich pucharów, ale także w sferze działań komunikujących fakt naszego zaangażowania sponsoringowego. Sposób zarządzania klubem oraz kreatywne podejście działu marketingu były dla nas ważnym kryterium przy podjęciu decyzji o przedłużeniu umowy sponsoringowej. Liczymy oczywiście, że potencjał sportowy drużyny przywróci ją w tym sezonie na górne rejony tabeli Ekstraklasy – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Zarządu zakładów bukmacherskich Totolotek S.A.

– Przedłużenie trwającej współpracy z zakładami bukmacherskimi Totolotek S.A. to dla nas niezwykle istotna i radosna informacja. Dzięki takim sponsorom jak Totolotek S.A. nasz klub może stale się rozwijać i realizować kolejne cele. Nowa umowa odzwierciedla obustronne zaufane i pokazuje, że dotychczasowa praca i starania przynosi korzyści zarówno nam, jak i naszemu sponsorowi. Wierzymy, że kontynuacja naszych wspólnych działań przyniesie jeszcze większe korzyści w przyszłości, co pozwoli nam rozwijać naszą współpracę – przekonuje Wiceprezes Zarządu Jagiellonii Białystok – Agnieszka Syczewska.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00