AktualnościGrzyb: Chciałbym zawsze widzieć Jagiellonię z drugiej połowy

Grzyb: Chciałbym zawsze widzieć Jagiellonię z drugiej połowy

– To był mecz dwóch połów. W pierwszej części gry Legia Warszawa nas zdominowała, ale po przerwie to my przejęliśmy inicjatywę i można powiedzieć, że remis jest zasłużonym wynikiem. Szkoda tylko, że w końcówce nie udało się nam wykorzystać naszej przewagi, bo można było się cieszyć z trzech punktów  – mówił po remisie z Legią Warszawa kapitan Jagiellonii, Rafał Grzyb.

– W przerwie była luźna rozmowa i podbudowanie zespołu, że wcale nie jesteśmy tacy źli, a i Legia nie jest takim zespołem, który musi nas tak dominować. Na szczęście w drugiej połowie wyszliśmy bardziej zdeterminowani, zagraliśmy bardziej otwarcie i szkoda tego, że później nie udało się wykorzystać choćby tej przewagi liczebnej, a także nie dostaliśmy tego karnego, który nam się należał – podsumowywał doświadczony pomocnik Jagi, który próbował nieco rozgrzeszać sędziego Marciniaka.

– Wiadomo, że sędzia ma tylko kilka chwil, żeby się zastanowić, czy był karny, czy nie. Jednakże równie dobrze można powiedzieć, że po pierwszej połowie mogliśmy przegrywać 0:2 czy 0:3 i wtedy moglibyśmy mieć pretensje tylko do siebie. Jak by nie patrzeć, przed przerwą nie graliśmy tego, co chcieliśmy, ale w drugiej połowie to była zupełnie inna Jagiellonia, którą chciałbym widzieć w każdym meczu – zakończył Grzyb.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00