AktualnościJaga na dłużej z Arhelanem!

Jaga na dłużej z Arhelanem!

Miło nam poinformować, że Jagiellonia Białystok przedłużyła o kolejny rok współpracę z dotychczasowym Sponsorem Premium – firmą Arhelan! Nowo zawarta umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2017 roku.

Na podstawie zapisów zawartych w nowej umowie dotychczasowa współpraca między Jagiellonią Białystok i Arhelanem zostanie dodatkowo poszerzona. Dodatkowo logo sieci handlowej znajdzie się na koszulkach drużyny rezerw, które wkrótce przystąpią do zmagań w zreformowanej III lidze.

– Cieszymy się niezmiernie, że możemy kontynuować współpracę z firmą Arhelan. Liczymy, że podobnie jak na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy, tak i obecna przyniesie wiele korzyści obu stronom. Otrzymujemy wsparcie od lokalnych firm, które chcą utożsamiać się z Jagiellonią, a jednocześnie też zobowiązanie, aby godnie promować podlaskie marki w całym kraju. Wspólnie dążymy, aby stać się wizytówką Podlasia w Polsce. Wierzymy, że na zakończenie sezonu zarówno my, jak i firma Arhelan, wspólnie będziemy zadowoleni z efektów współpracy i zdecydujemy o jej przedłużeniu – mówi Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii.

– Wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych i kulturalnych od 25 lat wpisuje się w historię naszej firmy. Trochę urośliśmy przez ten czas i dojrzeliśmy do decyzji bycia częścią czegoś wielkiego. Nasza firma to drużyna składająca się z ludzi pełnych pasji, odważnych i gotowych na nowe wyzwania. Taka sama, naszym zdaniem, jest w tym momencie drużyna Jagiellonii – nastawiona na sukces i pełna ludzi z pasją. Dlatego właśnie z nią chcemy być utożsamiani. Mamy też podobny zasięg działania. Nasi klienci są w dużej mierze kibicami Jagielloni. Chcemy aby nasza marka Arhelan zasiadła razem z naszymi klientami na trybunach i pomogła dotrzeć Jagiellonii do szczytu tabeli. Dlatego, również w kolejnym sezonie, będziemy dopingować zespół i cieszyć się z jego sukcesów – powiedziała Marzena Jakubowicz, zastępca Dyrektora Handlu i Marketingu Arhelana.

Firma Arhelan Burzyńscy została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. W pierwszych latach jej istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W następnych latach sukcesywnie otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie.

Obecnie sieć Arhelan to 60 marketów w 34 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 900 pracowników. Dzięki własnemu magazynowi centralnemu ma możliwość oferowania klientom towarów atrakcyjnych cenowo. Ilość pozycji asortymentowych z zakresu artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz produktów przemysłowych waha się w granicach między 10 – 20 tyś w zależności od wielkości sklepu. Sieć Arhelan to nie tylko markety spożywcze, ale również sklepy z alkoholami świata, w których oferowana jest herbata w wielu wyszukanych smakach oraz duży wybór kaw na wagę.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00