AktualnościGuti: Dobrze się rozumiem z Ivanem

Guti: Dobrze się rozumiem z Ivanem

– Lech jest bardzo silnym zespołem. Szanujemy tę drużynę, podobnie jak Ruch i Legię, z którymi graliśmy ostatnio. Jedziemy tam, aby wykonać naszą robotę i spróbować wywieźć stamtąd trzy punkty. To nie będzie łatwe, ale postaramy się uczynić naszych kibiców szczęśliwymi – mówił przed spotkaniem z Lechem Poznań obrońca Jagiellonii, Gutieri Tomelin.

– Cztery punkty zdobyte w dwóch kolejkach to dobry rezultat. Graliśmy bardzo ciężki mecz na wyjeździe z mistrzem Polski, mogliśmy tam wygrać, ale trudno – punkt też trzeba zaakceptować. Potem wykonaliśmy bardzo dobrą robotę u siebie przeciwko Ruchowi, który również jest silnym zespołem, więc uważam, że dobrze weszliśmy w nowy sezon – dodaje brazylijski stoper Jagi, który przyznaje, że dobrze się rozumie z nowym obrońcą Żółto-Czerwonych, Ivanem Runje.

– Ivan to bardzo dobry zawodnik. Jest inteligentny i doświadczony. Wiem, że z meczu na mecz będziemy się prezentować jeszcze lepiej. Przed nami sporo pracy, aby każdego dnia stawać się coraz lepszym, ale już teraz mogę powiedzieć, że dobrze gra mi się w duecie z Ivanem – tłumaczył Guti.

Brazylijczyk zdradził, że choć jego początki w Polsce nie były najłatwiejsze, to jednak czuje się już komfortowo w Białymstoku.

– Obecnie czuję się już w Polsce bardzo dobrze. Pierwsze trzy miesiące były dla mnie trudne, ponieważ przeprowadziłem się do innego kraju. Czasem nie rozumiałem, czego się ode mnie oczekiwało w kolejnych meczach, ale teraz czuję się tu jak w domu, moja rodzina również jest szczęśliwa w Białymstoku, a wiem, że z czasem będzie jeszcze lepiej – zakończył Brazylijczyk.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00