AktualnościPrzed wieczorem, czyli w prasie o Jadze

Przed wieczorem, czyli w prasie o Jadze

W dniu meczu z Lechem tematem wiodącym w przeglądzie prasy jest wieczorna potyczka przy Słonecznej.

Kurier Poranny
To Lech będzie faworytem. – Lech to jest klub, który co roku budowany jest pod kątem walki o mistrzostwo Polski. Jego budżet pięciokrotnie przekracza nasz. Poza tym, spotkanie jest w Poznaniu, więc dla mnie faworytem i to zdecydowanym, są gospodarze – potwierdza Michał Probierz, trener Jagiellonii. Pieniądze i nazwiska jednak nie grają, o czym świadczy różny start sezonu w wykonaniu obu zespołów. Żółto-czerwoni rozpoczęli od remisu przy Łazienkowskiej i pewnej wygranej u siebie z Ruchem, dzięki czemu mają na swoim koncie już cztery punkty. Kolejorz jak na razie zawodzi, nie strzelił choćby gola. Na inaugurację zremisował bezbramkowo we Wrocławiu, a tydzień później przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin 0:2.

Przegląd Sportowy
Baran zagra w Termalice. – Po czwartkowym treningu podpisano kontrakt z 26-letnim Krzysztofem Baranem. – To solidny chłopak, w 2014 roku wygrał nawet konkurs na interwencję sezonu, potem przegrywał rywalizację z Bartkiem Dragowskim, ale warto mu dać szansę powiedział Michniewicz, u którego – gdy był trenerem Jagiellonii – Baran zadebiutował w ekstraklasie.

Wszyscy zdrowi na Lecha. – Wszyscy piłkarze są zdrowi, więc „Jaga” w najmocniejszym składzie przystąpi do dzisiejszego meczu z Lechem.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00