AktualnościCernych: Chcę utrzymać tę formę

Cernych: Chcę utrzymać tę formę

– Cieszę się, że udało mi się strzelić dwa gole. Mam nadzieję, że utrzymam tę formę dłużej. Dzisiaj cieszymy się ze zwycięstwa, ale już zapominamy o tym meczu i jedziemy dalej. Szykujemy się do kolejnego pojedynku – komentował mecz bohater spotkania z Arką Gdynia, Fiodor Cernych.

– Oprócz tego, że byliśmy skuteczni, to dobrze zagrał również Marian Kelemen, który kilkukrotnie nas uratował. Dzisiaj więcej szczęścia było po naszej stronie. Nasze strzały wpadały do siatki, a uderzenia rywali nie. Cieszymy się z tej wygranej – kontynuował Litwin, który w piątek dwukrotnie trafiał do siatki, a oprócz tego zanotował asystę i wypracował rzut karny.

Mecz z Arką stał pod znakiem współpracy Cernycha z Konstantinem Vassiljevem, który również strzelił dwa gole. – Tak to dzisiaj wyszło. Mieszkamy na zgrupowaniach w jednym pokoju, to może i to nam pomaga w zrozumieniu na boisku – tłumaczył kapitan litewskiej reprezentacji, który myślami jest już przy meczu pucharowym z Cracovią.

– Fajnie by było, jakby udało nam się zajść daleko w Pucharze Polski. Zobaczymy, na co nas będzie stać w Krakowie. Chcemy awansować do kolejnej rundy – zakończył Cernych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00