AktualnościGórski: Byliśmy bardziej konkretni

Górski: Byliśmy bardziej konkretni

– Cracovia to bardzo wymagający rywal, fajnie grają krótką piłkę, dużo podań, to męczy przeciwnika – mówi po zwycięskim meczu w 1/16 Pucharu Polski napastnik Jagiellonii Białystok, Maciej Górski.

– Mimo tej dobrej gry Cracovii myślę, że dziś byliśmy bardziej konkretni, bo tych sytuacji w pierwszej połowie kilka było. Mogliśmy to rozstrzygnąć wcześniej, ale na pewno cieszymy się, bo nie zagraliśmy podstawowym składem z ostatniego meczu, było dużo roszad, ale dużo też popracowaliśmy i wyrwaliśmy Cracovii to zwycięstwo z gardła – komentuje 26-latek.

– Tak, byliśmy skuteczniejsi. Moglibyśmy oddawać sto strzałów, ale jakby nic nie wpadło to by nie było dobrze. Ale dzisiaj wykazaliśmy się konkretnością, pokazaliśmy dużo walki, zostawiliśmy serducho, to zaprocentowało – jesteśmy dalej w pucharze! – zakończył piłkarz Jagiellonii.

Górski odniósł się do słów trenera Probierza, który zaznaczał jak ważni są zawodnicy z ławki. – Trener mocno podkreśla że dużo jest nas w kadrze, każdy jest potrzebny, każdy musi udowodnić swoją przydatność. Dobrze się stało, że dzisiaj możemy się cieszyć z awansu do następnej rundy, bo Puchar Polski to fajna przygoda, możemy daleko zajść – podkreśla były napastnik Chrobrego Głogów.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00