AktualnościSzymański: Udany debiut

Szymański: Udany debiut

– Trochę czekałem na tę szansę, ale było warto. Cieszy, że wygraliśmy i awansowaliśmy – powiedział po zwycięstwie nad Cracovią pomocnik Jagiellonii, Damian Szymański.

We wtorek zawodnik sprowadzony z GKS-u Bełchatów debiutował w jagiellońskim trykocie. – Bardzo się cieszę, że dostałem szansę od trenera. Trochę musiałem na nią poczekać, ale było warto. W naszym zespole jest zacięta rywalizacja, każdy chce grać, a liczba miejsc ograniczona. To dopiero początek sezonu, dlatego nie ma sensu zachwycać się jednym zwycięstwem. Przede mną kolejne tygodnie ciężkiej pracy. Dam z siebie wszystko i cierpliwie będę czekał na następne szanse w lidze – zapowiada pomocnik.

Wygrana z „Pasami” była czwartym z rzędu triumfem Jagiellonii. – Oczywiście kolejne triumfy budują atmosferę. Po wywalczeniu awansu nastroje mogą być tylko dobre. Wszyscy ciężko pracujemy na treningach. Mi dzisiaj dobrze się grało i jestem z tego zadowolony. Obyśmy potrafili tę serię pociągnąć w kolejnych spotkaniach – zakończył Damian Szymański.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00