AktualnościGóralski: To będzie dla mnie normalny mecz

Góralski: To będzie dla mnie normalny mecz

– Spędziłem w Płocku cztery lata i na pewno wspominam ten czas bardzo miło, ale jedziemy tam po zwycięstwo. Musimy jednak bardzo uważać, bo Wisła Płock jest zespołem bardzo groźnym, szczególnie przy stałych fragmentach gry – mówi przed poniedziałkowym pojedynkiem z beniaminkiem Lotto Ekstraklasy pomocnik Jagiellonii, Jacek Góralski.

– Mimo wszystko to będzie dla mnie normalny mecz. Nastawiamy się na to, żeby zdobyć w Płocku komplet punktów i tylko po to tam jedziemy – dodaje były gracz Wisły, który w barwach Nafciarzy występował w latach 2011-15.

Popularny Góral we wtorek rozegrał pełne 90 minut w pucharowym meczu z Cracovią, ale był to dla niego dopiero drugi występ w tym sezonie. Defensywny pomocnik Żółto-Czerwonych przekonuje się o sporej rywalizacji panującej w zespole Michała Probierza. – Zgadza się, w zespole jest czterech środkowych pomocników i musimy walczyć o te dwa miejsca w składzie. Ja z Damianem Szymańskim graliśmy w meczu z Cracovią, wcześniej w lidze grali Taras Romanczuk i Rafał Grzyb. Jest między nami zdrowa rywalizacja i zobaczymy, na kogo postawi trener w spotkaniu z Wisłą – zaznaczał wychowanek Zawiszy Bydgoszcz.

Czy po bardzo dobrym początku Jagiellończycy myślą o czymś więcej, niż tylko miejsce w górnej ósemce? Góralski nie składa odważnych deklaracji. – Chcemy wygrywać z meczu na mecz. W każdym spotkaniu chcemy zdobywać komplet punktów, tylko na tym się skupiamy i zobaczymy, jak to się dalej potoczy – zakończył 23-letni pomocnik.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00