AktualnościProbierz: Trzeba przełknąć tę porażkę

Probierz: Trzeba przełknąć tę porażkę

– Mecz był bardzo spokojny, mieliśmy wszystko pod kontrolą. Ten rzut rożny sami sobie sprokurowaliśmy, uczulaliśmy piłkarzy, aby uważać na te stałe fragmenty gry i potwierdziło się, że Wisła Płock jest pod tym względem bardzo groźna – skomentował spotkanie z Wisłą Płock trener Jagiellonii, Michał Probierz.

– Dobrze zaczęliśmy to spotkanie, utrzymywaliśmy się przy piłce, próbowaliśmy zagrozić kilka razy przeciwnikowi. Duży problem stworzyła nam sytuacja z Vassiljevem, nie wygląda to za dobrze. To kolejny piłkarz, który wypada nam na około trzy tygodnie, jest to problem – kontynuował 43-letni szkoleniowiec, nawiązując do urazu Konstantina Vassiljeva z pierwszej połowy meczu w Płocku.

– W drugiej połowie rzuciliśmy wszystko na szalę, mieliśmy dwie sytuacje w końcówce, ale zabrakło determinacji. Szkoda, tym bardziej, że w niektórych momentach mogliśmy piłkę lepiej zagrać. Trzeba tę porażkę przełknąć i przygotować się do niedzielnego spotkania. Ta przegrana boli tym bardziej, że straciliśmy kolejnego piłkarza – zakończył opiekun Żółto-Czerwonych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00