AktualnościIII liga: Mecze rezerw na boisku bocznym

III liga: Mecze rezerw na boisku bocznym

Rezerwy Jagiellonii Białystok będzie rozgrywał swoje spotkania aktualnego sezonu III ligi na boisku bocznym Stadionu Miejskiego. Już w sobotę podopieczni Dariusza Bayera podejmą na nim zespół ŁKS Łódź. Początek meczu o godzinie 11:00.

W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie kwestii przystosowania boiska bocznego do trzecioligowych warunków licencyjnych, nasza drużyna otrzymała warunkową licencję na grę na tym obiekcie bez udziału kibiców gości. W związku z tym, zdecydowana większość jesiennych meczów Żółto-Czerwonych zostanie rozegrana właśnie na boisku bocznym. Po dwóch spotkaniach na wyjeździe na początek nowego sezonu, piłkarze Dariusza Bayera w sobotę po raz pierwszy pokażą się białostockiej publiczności. Ich rywalem będzie Łódzki Klub Sportowy, który po dwóch kolejkach ma komplet sześciu punktów i prowadzi w ligowej tabeli. 

Niemniej jednak, już teraz wszystko wskazuje na to, że październikowe spotkanie 11. kolejki III ligi pomiędzy Jagiellonią II a Widzewem Łódź zostanie rozegrane na płycie głównej Stadionu Miejskiego. Mecz ten odbędzie w trakcie tzw. 'przerwy na kadrę’, w weekend 8-9 października. O szczegółach dotyczących tego pojedynku będziemy informować bliżej terminu jego rozegrania.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00