AktualnościKelemen: Dobra gra nie przełożyła się na wynik

Kelemen: Dobra gra nie przełożyła się na wynik

– Piłka jest nieprzewidywalna. Uważam, że w dzisiejszym meczu graliśmy lepiej od rywala, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Lechia miała jeden strzał celny na naszą bramkę, ale Kovacević uderzył bardzo dobrze, przy samym słupku. Taka jest piłka – mówił po porażce z Lechią golkiper Jagiellonii, Marian Kelemen.

– Trzeba wykorzystywać swoje okazje. Chłopaki grali naprawdę bardzo dobrze, ale nie mamy z tego nawet jednego punktu – ubolewał słowacki bramkarz, który zgodził się, że Jagiellończycy mieli sytuacje do tego, żeby nawet odwrócić wynik tego pojedynku.

– Trafiliśmy w poprzeczkę, mieliśmy też inne okazje, ale graliśmy od początku meczu naprawdę dobrze. Byliśmy skupieni, skoncentrowani i bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania, ale taka jest piłka. Czasem gra się lepiej i się przegrywa, a czasem jest się słabszym, a się wygrywa. Głowy do góry i skupiamy się już na następnym meczu z Górnikiem Łęczna, bo musimy zdobywać punkty – kontynuował Kelemen.

Zdaniem Słowaka, sama gra Jagi w niedzielnym meczu jest dobrym prognostykiem przed sobotnim pojedynkiem w Lublinie. – Wyglądało to dobrze, utrzymywaliśmy się przy piłce i stwarzaliśmy sobie sytuacje. Tym razem nie przełożyło się to na wynik, ale mam nadzieję, że już w następnym meczu będzie inaczej – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00