AktualnościNowak: Byliśmy przygotowani na takie spotkanie

Nowak: Byliśmy przygotowani na takie spotkanie

        – Zwycięstwa takie jak dzisiaj bardzo cieszą. Było widowisko, wiele emocji, dużo sytuacji podbramkowych. Był to mecz walki, taki, na jaki byliśmy przygotowani – powiedział po spotkaniu z Jagiellonią trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.

– Chcę przekazać podziękowania dla zespołu i kibiców, którzy za nami przyjechali. Wszyscy wierzyliśmy, że będziemy liderem. Punkty w tej fazie rozgrywek są bardzo ważne. Istotne jest też to, że jesteśmy wysoko w tabeli – mówi szkoleniowiec Biało-Zielonych.

Trener gości odniósł się też do gry Konstantina Vassiljeva, który nie był pewny występu w dzisiejszym meczu. – Byliśmy przygotowani na grę Vassiljeva, przerabialiśmy to już parę miesięcy temu. Wysmienita była dziś wymiana pomiędzy Chrapkiem i Aleksem. Jak groźny jest Vassiljev było widać między innymi przy rzutach wolnych. Podleśny obronił kilka strzałów, wszyscy zdali egzamin. Cieszy bramka Kovacevicia, bo w ostatnim okresie ciężkie było dla niego to, że nie grał. Czekał na swoja szansę i dziś dostał nagrodę w postaci bramki – mówi 52-latek.

Mamy szeroką kadrę i to cieszy, bo możemy nakreślać pewne rzeczy, mamy na to czas. Drużyna scaliła się szczególnie po meczu w Płocku, jesteśmy w dobrej pozycji wyjściowej, ale to dopiero początek, nie możemy spocząć na laurach i musimy wykonywać swoją robotę. Trzeba włożyć trochę woli serca, determinacji, woli zwycięstwa i powoli nam to się udaje – zakończył Nowak.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00