AktualnościPodsumowanie letniego okienka transferowego

Podsumowanie letniego okienka transferowego

W zamkniętym wczoraj o północy letnim okienku transferowym Żółto-Czerwoni dokonali siedmiu wzmocnień. W tym samym czasie Podlasie opuściło ośmiu zawodników. Niektórzy z nich z naszym zespołem związani byli przez kilka ostatnich lat, niektórzy mieli swój wkład w zdobycie historycznego trzeciego miejsca przed rokiem. Inni nie sprostali oczekiwaniom, ale wszystkim im dziękujemy za starania, trud i wysiłek z jakim wiązało się reprezentowanie naszych barw. Jednocześnie wszystkim nowoprzybyłym życzymy powodzenia w naszym zespole. Oby trwający sezon był równie udany, jak pierwsze kolejki sezonu 2016/2017. Zapraszamy na podsumowanie letniego okienka przygotowawczego.

Zanim włodarze naszego klubu zabrali się za finalizowanie umów z nowymi zawodnikami przeprowadzili rozmowy z zawodnikami, którzy zbliżali się do końca przygody z naszym klubem. Z różnych przyczyn z naszym zespołem pożegnało się tego lata ośmiu piłkarzy.

Po ugruntowaniu swojej pozycji w polskiej lidze w świat ruszył Bartłomiej Drągowski. „Drążek” po bardzo udanym dla siebie sezonie 2014/2015 i nieco słabszym kolejnym zdecydował się na transfer do Florencji. Do miejscowej Fiorentiny. Wychowanek, Jagiellończyk, kibic, wiecznie uśmiechnięty – takiego go zapamiętamy i taki wyjechał do Włoch. W pierwszej drużynie zadebiutował wiosną 2014 roku w meczu z Koroną Kielce (4:4). W kolejnych dwóch wyścigach o tytuł mistrza Polski bronił w 63 meczach.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00