AktualnościNiedosyt, czyli w prasie o Jadze

Niedosyt, czyli w prasie o Jadze

We wtorkowych wydaniach prasy możemy znaleźć echa meczu z Pogonią. Nasza drużyna czuje niedosyt, natomiast zawodnicy otrzymali kilka dni wolnego.

Czas na odpoczynek Jagiellończyków. – Piłkarze otrzymali od trenera Michała Probierza trzy dni wolnego. Jednak część z nich wezwały obowiązki reprezentacyjne – między innymi Konstantina Vassiljeva.

Pozostał niedosyt. – Jeszcze nie mogę powiedzieć, że jestem w formie, bo ta przerwa była dość długa. Bez treningów ciężko było wejść od razu do gry. Udało się wytrzymać te dwa mecze, ale daleko mi jeszcze do tej optymalnej formy – kwituje Cernych. Coraz lepiej spisuje się za to Damian Szymański, który w przerwie niedzielnego meczu zmienił Tarasa Romanczuka i to z jego osobą można wiązać fakt poprawy gry żółto-czerwonych w drugiej połowie. Były pomocnik GKS Bełchatów pokazał, że może być alternatywą dla Konstantina Vassiljeva, który w tym spotkaniu nie mógł wystąpić ze względu na uraz. – Myślę, że zagraliśmy naprawdę dobrze i powinniśmy wygrać ten mecz nawet 2:0. Owszem, zabrakło Kosty Vassiljeva, który jest ważnym punktem drużyny, ale są też zawodnicy rezerwowi, którzy solidnie trenują i pracują, by dostać swoją szansę – mówi Szymański. – W drugiej połowie stworzyliśmy sobie bardzo dużo sytuacji. Sam nawet trafiłem w słupek, a i w ostatniej minucie mogłem uderzyć lepiej na bramkę rywala. Taka jest jednak piłka, pozostaje niedosyt – dodaje 21-latek.