AktualnościEl. MŚ: Porażka Estonii, cały mecz Vassiljeva

El. MŚ: Porażka Estonii, cały mecz Vassiljeva

Pomocnik Jagiellonii Białystok Konstantin Vassiljev rozegrał 90 minut w reprezentacji Estonii w przegranym meczu eliminacji do mistrzostw świata z Grecją 0:2.

Po zwycięstwie nad Gibraltarem (4:0), Estończycy chcieli pójść za ciosem, podejmując na własnym stadionie Greków. Mecz ten nie ułożył się jednak po ich myśli, bo już w drugiej minucie gry przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził Vasilis Torosidis. Wynik meczu na 0:2 po godzinie gry ustalił z kolei Konstantinos Stafylidis. Zawodnik Jagiellonii Konstantin Vassiljev grał w tym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty.

Po trzech meczach w grupie H Estończycy mają tylko trzy punkty. Zawodnicy Martina Reima już na tym etapie eliminacji mają już bardzo ograniczone szanse na awans na mundial w Rosji.