AktualnościDwóch zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Dwóch zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Wygrane świętowali Alvarinho i Karol Buzun.

Korona Kielce
Bez Łukasza Sekulskiego kielczanie przegrali ze Śląskiem Wrocław 1:2

Śląsk Wrocław
Alvarinho rozegrał 90 minut w spotkaniu z Koroną. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 2:1.

Rafał Augustyniak zagrał 90 minut w meczu z Bytovią. Zespół z Suwałk zremisował na wyjeździe 1:1.

Karol Buzun wystąpił w meczu z Polonią Bytom. „Baza” znalazł się w wyjściowym składzie i przebywał na boisku do końca potyczki, a ekipa z Podlasia wygrała 2:1.

Stal Stalowa Wola
Kacper Piechniak wszedł na boisko w 74. minucie meczu z Legionovią. „Piechu” zmienił Kamila Bętkowskiego, a jego zespół przegrał w Legionowie 0:1.

Rozwój Katowice
Mateusz Ostaszewski rozegrał 90 minut w potyczce z Polonią Warszawa. Jego drużyna zremisowała z beniaminkiem 1:1.

MKS Ełk
Bez Tomasza Porębskiego zespół z Ełku zremisował w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem 1:1.