AktualnościProbierz: Musimy przetrwać trudniejszy okres

Probierz: Musimy przetrwać trudniejszy okres

        – Zaczęliśmy bardzo dobrze, potrafiliśmy bardzo groźnie się przedostać i stworzyć kilka sytuacji, ale szwankuje u nas dogranie z bocznych sektorów boiska – powiedział po przegranym meczu z Zagłębiem Lubin trener Probierz.

– Brakuje nam tego ostatniego podania, a jak już je mamy, to tych sytuacji nie wykorzystujemy. Mamy teraz trudniejszy okres, musimy to przetrwać i doprowadzić do sytuacji, w której będziemy znowu zdobywać więcej bramek – skarżył się po spotkaniu 44-latek.

– Wiedzieliśmy, że Zagłębie jest groźne po stałych fragmentach, a i tak straciliśmy bramkę, choć uczulaliśmy na to piłkarzy. Drugą bramkę straciliśmy za szybko, dla mnie ewidentna kontrowersja przy rzucie wolnym, sędzia wraca do akcji po pięciu sekundach… – mówi Probierz.

– Zabrakło nam spokoju przy rozegraniu, za mało mamy możliwości na bocznych strefach. Karola Mackiewicza czeka długa przerwa, zerwał więzadła w kolanie. Chomczenowski był dziś na ławce, żeby poczuł już atmosferę. Musimy pracować, żeby być lepsi z tymi zawodnikami którzy są. Przez osiem kolejek musimy walczyć, żeby osiągać jak najlepsze wyniki – zakończył szkoleniowiec Jagiellonii.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00