AktualnościTomasik: W pięć minut przegraliśmy bardzo ważny mecz

Tomasik: W pięć minut przegraliśmy bardzo ważny mecz

– Nie wiem, dlaczego rozegraliśmy dwie nierówne połowy, ale fakt jest taki, że w pięć minut przegraliśmy bardzo ważny mecz – powiedział po ostatnim gwizdku dzisiejszej potyczki Piotr Tomasik.

Zawodnik na gorąco skomentował to spotkanie. – Trudno mi wyjaśnić przyczyny takiego wyniku. W pierwszej połowie wyglądaliśmy bardzo dobrze, a w drugiej szybko straciliśmy dwa gole. Potem próbowaliśmy to zmienić, ale Zagłębie mądrze się broniło. W efekcie przegraliśmy, może nie wygrany, ale bardzo ważny mecz dla układu tabeli – analizuje nasz obrońca.

Skąd ostatnio w Jagiellonii tak nierówna gra? – Być może to wrażenie spowodowane tym, że dzisiaj w drugiej połowie daliśmy sobie strzelić dwa gole. Szkoda, bo pierwsza bramka padła po „wolnym z niczego”. Niepotrzebnie przysnęliśmy przy dośrodkowaniu i stało się nieszczęście. Później zabrakło nam koncentracji. Często tak jest, że po utracie gola trzeba grać ze zdwojoną uwagą, a tego nam zabrakło. W efekcie niepilnowany Woźniak oddał strzał z 20. metra. Takie rzeczy nie mogą się nam zdarzać! Przegraliśmy, ostatnio zacięliśmy się w ofensywie, ale już za tydzień okazja do przełamania z Cracovią. Najbardziej boli, że dzisiaj nasza strata nad 4. miejscem stopniała do jednego punktu. Musimy zacząć wygrywać, aby nie narobić sobie smrodu w tabeli – zakończył Piotr Tomasik.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00