AktualnościKelemen: Wynik mógł być zupełnie inny

Kelemen: Wynik mógł być zupełnie inny

Zarówno my mieliśmy swoje sytuacje, jak i Zagłębie. Początek meczu należał do nas, graliśmy wtedy dobrą piłkę, a później strzeliliśmy bramkę na 1:0 – mówił o porażce z Zagłębiem Lubin bramkarz Jagiellonii, Marian Kelemen.

W końcówce pierwszej połowy zaczęło się robić nerwowo, a w drugą połowę w ogóle nie weszliśmy najlepiej. Rywale praktycznie w pięć minut odwrócili losy meczu. Próbowaliśmy jeszcze powalczyć o punkty, mieliśmy okazje na remis. Uważam, że wynik mógł być zupełnie inny – kontynuował słowacki golkiper Jagi.

Po 45 minutach gry Jagiellonia prowadziła z Zagłębiem 1:0, ale było tak głównie dzięki bardzo dobrym interwencjom Kelemena. – To prawda. Obie drużyny miały swoje setki. Moim zdaniem, że ten wynik nie do końca oddaje to, co działo się na boisku. Myślę, że sprawiedliwszy byłby remis – tłumaczył były golkiper Śląska Wrocław.

Nie da się ukryć, że zwycięskie trafienie napastnika Zagłębia Arkadiusza Woźniaka było ozdobą tego meczu. – Rywal był niekryty tuż przed szesnastką i to uderzenie wyszło mu bardzo dobrze – przyznawał doświadczony Słowak, który wierzy, że Jagiellonia przełamie się już za tydzień, gdy jej rywalem będzie Cracovia.

Chcieliśmy dzisiaj osiągnąć jak najlepszy wynik. Co mecz chcemy wygrywać i grać jak najlepiej. Taka jest jednak piłka nożna. Musimy się już skupić na następnym meczu w Krakowie i dać tam z siebie wszystko – zakończył bramkarz Żółto-Czerwonych.