AktualnościProbierz: Byliśmy zdecydowanie lepsi

Probierz: Byliśmy zdecydowanie lepsi

        – Po takim meczu można się tylko chwalić, że takie spotkanie rozegraliśmy. Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem – powiedział po meczu z Piastem Gliwice, trener Jagiellonii Białystok, Michał Probierz.

– Gratuluję mojej drużynie, bo graliśmy z silnym przeciwnikiem, który ma wielu zmienników. Są trzecią czy czwartą siłą w naszej lidze. Mają bardzo doświadczony zespół. Wyciągnęliśmy wnioski z meczów, które do tej pory przegraliśmy. Zawodnicy podeszli do tego na poważnie i jedynie zabrakło nam skuteczności. Szczególnie na początku meczu, bo mogliśmy dużo wcześniej otworzyć wynik meczu. Po trzech stałych fragmentach gry mieliśmy trzy groźne sytuacje. Szkoda, że to nie wpadło, ale nie ma przypadku w tym, że Piast w trwających rozgrywkach nie stracił ani jednej bramki po stałych fragmentach. Mają bardzo wysoki zespół. Nie pozwoliliśmy im jednak na wiele. Oddali tylko jeden strzał, wyeliminowaliśmy ich wszystkie atuty. Sami strzelaliśmy ponad 20 razy, przy czym 10 prób było celnych. Po takim meczu można się tylko chwalić, że takie spotkanie rozegraliśmy. Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem – powiedział trener Jagi.

– Gratuluję Jackowi. Dobrze, że zagrał równie dobrze po powołaniu, jak przed nim. Mam nadzieję, że teraz wszyscy szybko wrócą po przerwie na reprezentację. Poproszę jednego z właścicieli, żeby załatwić mu miejsce w samolocie, by jak najszybciej wrócił do domu, żeby się zregenerować. Ten mecz jest już przeszłością. Teraz czekamy na mecz z Legią. Mam tylko nadzieję, że kibiców będzie więcej. Szkoda tylko, że przyjdą oni na Legię, a nie na nas. Dobrze dziś stoimy, pogoda, jak na listopad była dobra, lepiej grać nie można, dlatego szkoda, że było tak mało kibiców. Zapraszam wszystkich na mecz, żeby byli naszym dwunastym zawodnikiem w meczu z silnym przeciwnikiem. Jeszcze raz gratuluję zespołowi, żeby się tylko nie zdekoncentrować i zakończyć sezon z dobrym wynikiem – zakończył trener Michał Probierz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00