AktualnościJagielloński rozkład jazdy: 18-20 listopada [PLAN MECZÓW]

Jagielloński rozkład jazdy: 18-20 listopada [PLAN MECZÓW]

W związku ze zbliżającym się weekendem prezentujemy tradycyjny „Jagielloński rozkład jazdy”. Będzie się działo!

Zaczynamy już w piątek i to z wysokiego C. W hitowym meczu 16. kolejki Lotto Ekstraklasy lider rozgrywek Jagiellonia Białystok zmierzy się z aktualnym mistrzem Polski Legią Warszawa. Najlepszy obecnie zespół w lidze kontra rozpędzona drużyna Jacka Magiery. Około 18-19 tysięcy kibiców na Stadionie Miejskim z pewnością zobaczy bardzo dobre widowisko. Początek spotkania o godzinie 20:30.

Dosłownie kilka godzin później swój ostatni mecz na własnym boisku w tym roku rozegrają juniorzy starsi Jagiellonii. Piłkarze Tomasza Kulhawika i Piotra Grzybki podejmą na boisku bocznym Stadionu Miejskiego ŁKS Łódź, który już potrafili pokonać w tym sezonie na wyjeździe 3:0. Żółto-Czerwoni chcą zanotować czwarte zwycięstwo z rzędu i siódmy mecz bez porażki. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:00, wstęp wolny.

Z kolei w niedzielę rundę jesienną zakończą trzecioligowe rezerwy Jagiellonii. Zawodnicy Dariusza Bayera zmierzą się na boisku bocznym Stadionu Miejskiego z przedostatnim w tabeli Huraganem Wołomin. Jagiellończycy, którzy ponownie powinni zagrać w stosunkowo silnym zestawieniu z wieloma piłkarzami z pierwszej drużyny, postarają się przedłużyć serię spotkań bez porażki do czterech i przed przerwą zimową umocnić się na bezpiecznym miejscu w środku ligowej tabeli. Rozpoczęcie niedzielnego meczu zaplanowano na godzinę 13:00.

Oto „Jagielloński rozkład jazdy” na dni 18-20 listopada:

Lotto Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa (piątek, 20:30, transmisja: Canal+ Sport)

III liga:
Jagiellonia II Białystok – Huragan Wołomin (niedziela, 13:00, boisko boczne Stadionu Miejskiego)

Centralna Liga Juniorów:
Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź (sobota, 11:00, boisko boczne Stadionu Miejskiego)

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00