AktualnościU-16: Polska znów lepsza od Irlandii Płn. Grali Nawrocki i Bida

U-16: Polska znów lepsza od Irlandii Płn. Grali Nawrocki i Bida

Reprezentacja Polski do lat 16 pokonała Irlandię Północną 1:0 w meczu towarzyskim rozegranym w Jarosławiu. W tym spotkaniu wystąpiło dwóch zawodników Jagiellonii Białystok – Mikołaj Nawrocki oraz Bartosz Bida.

Po znakomitym wstępie w pierwszym meczu rozegranym w poniedziałek, tym razem w podstawowym składzie Biało-Czerwonych wystąpił tylko jeden z Jagiellończyków – Mikołaj Nawrocki. Pomocnik Jagi grał przez 63 minuty, przez ten czas zobaczył żółtą kartkę, po czym został zmieniony przez Jakuba Białczyka.

Bartosz Bida pojawił się na placu gry w 53. minucie w miejsce Błażeja Czubana, który strzelił jedynego gola dla Polski w tym spotkaniu.

U-16: Polska – Irlandia Północna 1:0 (1:0)

Bramka: Czuban 25’

Polska: Lotka – Bieniek, Pleśnierowicz, Bogacz, Maćkowiak – M. Karbownik, Czyż – Rubaszewski (41’ Kobacki), Nawrocki (63’ Białczyk), Mach (41’ J. Karbownik) – Czuban (53’ Bida)