AktualnościSueno Deluxe Belek – tutaj przygotowują się Żółto-Czerwoni

Sueno Deluxe Belek – tutaj przygotowują się Żółto-Czerwoni

Belek – turecka miejscowość turystyczna położona w prowincji Antalya na południowo-zachodnim wybrzeżu Turcji. To właśnie w tym miejscu po raz kolejny do sezonu będą przygotowywać się piłkarze Michała Probierza.

Latem jest to centrum turystyczne, gdzie wypoczywa tysiące turystów z całego świata. Piękne plaże, Morze Śródziemne, przepiękne hotele i baseny, a do tego fantastyczny klimat – to wszystko powoduje, że południowo-zachodnie wybrzeże Riwiery Tureckiej jest wymarzonym miejscem na wypoczynek. Zimą zaś, Belek i okoliczne miejscowości stają się stolicą zimowych obozów piłkarskich drużyn z całej Europy, a nawet Azji.

Każdy większy hotel, oprócz wielu luksusów w postaci basenów, siłowni, spa, zapewnia także dobrze przygotowane boiska. Pogoda w tej części Europy w środku zimy jest wręcz znakomita do treningów. Temperatura około 15 stopni Celsjusza, do tego często świecące słońce – idealne miejsce na przedsezonowe zgrupowanie. Czasami przeszkadzać może porywisty wiatr wiejące znad Morza Śródziemnego., zdarzają się także i dni mocno deszczowe, ale to i tak nic w porównaniu do warunków panujących w tym czasie w Polsce.

Po raz trzeci z rzędu pod wodzą trenera Probierza, nasi piłkarze będą szlifować formę do wiosennej części rozgrywek w Turcji. Za każdym razem zgrupowania odbywały się własnie w Belek, ale za każdym razem w innym hotelu. Tym razem miejscem „urzędowania” naszego zespołu jest przeogromny ośrodek hotelowy – Sueno Hotels Deluxe. Niektórzy nasi piłkarze nawet stwierdzili, że w tak dużym ośrodku jeszcze nie byli. Oprócz rozmiarów, Sueno Deluxe zachwyca swoim standardem na najwyższym światowym poziomie. Nie pozostaje nic innego, jak ciężko zabrać się do pracy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00