AktualnościWe wtorek sparing z Czernomorcem Odessa

We wtorek sparing z Czernomorcem Odessa

Nastąpiła kolejna zmiana sparingpartnera Jagiellonii Białystok na zgrupowaniu w Turcji. We wtorek nasi zawodnicy nie zmierzą się z rosyjskim Terekiem Groznym, a drużyną z Ukrainy – Czernomorcem Odessa.

Czernomorec Odessa to zespół, który w ostatnim czasie jest typowym ligowym średniakiem na Ukrainie. W ostatnich dwóch sezonach klub ten miał spore problemy organizacyjne, przez co dwukrotnie zajmował jedenaste miejsce w ligowej tabeli.

W obecnych rozgrywkach drużyna z Odessy zajmuje solidne siódme miejsce, zdobywając 23 punkty w 18 meczach. Co ciekawe drużyna prowadzona przez Oleksandra Babycza jest najmłodszym zespołem w lidze ukraińskiej, a średnia wieku jej zawodników to zaledwie 22,6 lat. W kadrze Czernomorca jest zaledwie dwóch zawodników, którzy skończyli więcej niż 23 lata – są to Siergiej Ljulka (26 lat) oraz Dmytro Korkiszko (26 lat).

Mecz sparingowy Jagiellonii Białystok z Czernomorcem Odessa rozpocznie się o godzinie 17:30 czasu lokalnego (15:30 czasu polskiego). Relacja tekstowa z tego spotkania zostanie przeprowadzona na naszym Twitterze – @Jagiellonia1920.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00