AktualnościW piątek sparing z Wereją

W piątek sparing z Wereją

W piątek 3 lutego przebywający na zgrupowaniu piłkarze Jagiellonii Białystok rozegrają dodatkowy sparing. Ich rywalem będzie bułgarska Wereja Stara Zagora.

Wereja to aktualnie dziewiąty zespół w czternastozespołowej lidze bułgarskiej. Drużyna ta w dotychczasowych dziewiętnastu meczach zdobyła 23 punkty, ponad dwa razy mniej od prowadzącego Łudogorca Razgrad, z którym Jaga zremisowała już na zgrupowaniu w Belek 1:1.

Trenerem tego zespołu jest 38-letni Aleksandar Tomasz, a w składzie Wereji można znaleźć takich piłkarzy, jak chociażby 30-letni napastnik Waleri Domowczijski, który rozegrał 13 meczów w reprezentacji Bułgarii, a w przeszłości reprezentował barwy chociażby niemieckiej Herthy Berlin. Najlepszym strzelcem jest z kolei Momczil Cwetanow, który strzelił w minionej rundzie ligi bułgarskiej pięć goli, do których dołożył dwie asysty.

Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 13:00 czasu polskiego (15:00 czasu lokalnego). Relacja tekstowa z tego pojedynku zostanie przeprowadzona na klubowym Twitterze – @Jagiellonia1920.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00