AktualnościSheridan: To był nasz kolejny dobry mecz

Sheridan: To był nasz kolejny dobry mecz

– To był kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu. Poza niezłą grą cieszą nas również trzy punkty oraz fakt, że awansowaliśmy na pierwsze miejsce w tabeli – powiedział po spotkaniu z Koroną Kielce napastnik Jagi, Cillian Sheridan.

W potyczce z Koroniarzami nasz napastnik był jedną z wyróżniających się postaci. – To mi sprawia dużo radości, że mogę pomóc drużynie. Przyszedłem tutaj, aby coś osiągnąć i na razie wygląda to nieźle. Po dzisiejszym zwycięstwie awansowaliśmy na pierwsze miejsce w tabeli, co sprawia mi mnóstwo satysfakcji. Nie ma jednak czasu na świętowanie, ponieważ już za tydzień musimy udowodnić, że nie przez przypadek jesteśmy liderem – podkreśla Irlandczyk.

Zdaniem byłego atakującego Omonii dzisiejszy mecz różnił się od tego sprzed tygodnia. – Korona podyktowała nam trudne warunki. Bardzo ambicjonalnie potraktowała spotkanie z nami, ale i nam nie zabrakło determinacji oraz woli walki. Kolejny razy wyszliśmy obronną ręką, chociaż jako pierwsi straciliśmy gola. Dzisiaj rozegraliśmy po prostu dobry mecz, byliśmy lepsi od rywala i zasłużenie wygraliśmy – mówi rosły zawodnik.

W sobotę Cillian zdobył swoją pierwszą bramkę po przyjściu do Jagi. – To się jeszcze okaże, bo być może po weryfikacji gol zostanie uznany jako samobójczy. Zobaczymy, czy tak będzie, niemniej jednak najważniejsze, że piłka wylądowała w siatce. Cieszy, że w trzecim meczu u siebie wygrywamy wyraźnie i wysoko. Obyśmy teraz tę dyspozycję przełożyli na mecze wyjazdowe – zakończył Cillian Sheridan.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00