AktualnościCernych: Wygrana po ciężkim meczu

Cernych: Wygrana po ciężkim meczu

– Piast postawił nam trudne warunki, ale ostatecznie wygraliśmy i byliśmy lepsi o tę jedną bramkę. Nie ma mowy o świętowaniu, bo do końca jeszcze wiele kolejek – powiedział po meczu w Gliwicach zawodnik Jagiellonii, Fedor Cernych.

Litwin po końcowym gwizdku komplementował naszych rywali. – Piast postawił nam trudne warunki. Gliwiczanie byli bardzo zdeterminowani, potrzebowali punktów i było to widać w ich poczynaniach. Na szczęście w kluczowym momencie Cillian zachował zimną krew i dał nam zwycięstwo. W drugiej połowie, a szczególnie w ostatnich minutach mieliśmy trochę szczęścia. Dobrze bronił również Marian Kelemen, ale liczy się efekt końcowy. Te trzy punkty okazały się bezcenne, ponieważ kończymy zasadniczą część sezonu na pierwszym miejscu – podsumował były zawodnik Górnika Łęczna.

Pomimo wygranej i rekordowego rezultatu punktowego nikt w Jagiellonii nie myśli o świętowaniu. – Droga do końca daleka, a walka o tytuł dopiero się zaczyna. Nie ma mowy o świętowaniu, bo sezon kończy się za siedem kolejek – zakończył Fedor Cernych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00