AktualnościLMJM: Skromna wygrana Jagi 00′

LMJM: Skromna wygrana Jagi 00′

W sobotę piłkarze Jagiellonii 00′ pokonali w meczu Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych zespół Naki Olsztyn 1:0. Jedyną bramkę zdobył Konrad Wira.

– Z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na wygraną. Byliśmy lepsi, stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych, ale albo golkiper rywali spisywał się znakomicie, albo nam brakowało skuteczności. Kluczowy moment nastąpił już w czasie doliczonym do drugiej połowy, kiedy Konrad Wira plasowanym uderzeniem z prawej nogi zdobył jedyną bramkę. Ważne, że podnieśliśmy się po serii niepowodzeń, ale przed nami jeszcze sporo pracy – zapowiada trener, Samuel Tomar.

Szkoleniowiec nie ma wątpliwości, co mogło mieć wpływ na dzisiejsze spotkanie. – Musieliśmy wyprostować kilka spraw w zespole. Trzeba było przeprowadzić kilka poważnych rozmów, już widać pierwsze efekty, co mnie bardzo cieszy. Chcę, aby chłopcy rozumieli, że piłkarzem jest się nie tylko na boisku, ale również poza nim. Oni muzą dbać o wykształcenie, właściwe wychowanie. Kilku potrzebowało męskiej dyskusji, co pozytywnie poskutkowało. Mam nadzieję, że teraz rozpoczniemy marsz w górę tabeli – podsumował opiekun „Żółto-Czerwonych”.

Jagiellonia Białystok 00′ – Naki Olsztyn 1:0 (0:0)
gol: Wira 80′ + 3

Jagiellonia: Niezgoda – Huczko, Zysik, Gołaszewski, Roszkowski (80′ Głębocki) – Romanowicz (60′ Tomczyk), Woźniel, Wira (80′ Kostyk), Mikołajczyk (55′ Grzybiak), Głowicki (55′ Borowik) – Fiedorowicz (45′ Konon).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00