AktualnościSekul z asystą, czyli bilans wypożyczonych

Sekul z asystą, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny ligowy weekend. Najlepiej spisał się Łukasz Sekulski, który zaliczył asystę. „Sekul” jako jedyny świętował wygraną.

Korona Kielce
Maciej Górski wystąpił w meczu z Jagiellonią. „Góral” zameldował się na boisku w 89. minucie. „Złocisto-Krwiści” zremisowali 1:1 z liderem Lotto Ekstraklasy.

Śląsk Wrocław
Alvarinho nie zagrał w meczu z Piastem Gliwice. Zespół z Dolnego Śląska przegrał przy Okrzei 0:2 i znajduje się blisko strefy spadkowej.

Piast Gliwice
Łukasz Sekulski rozegrał 55 minut w potyczce ze Śląskiem. „Sekul” zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu „Piastunek”, a gliwiczanie wygrali przed własną publicznością 2:0.

Rafał Augustyniak znalazł się w wyjściowym składzie Wigier na potyczkę z Olimpią. Piłkarz wypożyczony z Jagiellonii przebywał na boisku do końca, a starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Kacper Falon (45 minut) i Karol Buzun (6 minut) zagrali w meczu z Rakowem Częstochowa. Zambrowianie przegrali 0:1. Pomimo porażki ekipa z Podlasia nadal znajduje się nad kreską.

Stal Stalowa Wola
Kacper Piechniak rozegrał trzy minuty w meczu z Kotwicą Kołobrzeg. Jego drużyna uległa na Pomorzu 2:3 i znajduje się w strefie spadkowej.