AktualnościBilety na mecz z Legią wyprzedane!

Bilety na mecz z Legią wyprzedane!

Bardzo miło nam poinformować, że wszystkie bilety na niedzielny mecz 35. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa zostały wyprzedane, a spotkanie obejrzy na Stadionie Miejskim przy Słonecznej komplet ponad 22 tysięcy widzów.

Sprzedaż biletów na niedzielne spotkanie wystartowała w niedzielę o godzinie 12:00 i trwała zaledwie nieco ponad trzy doby. W środę około godziny 19:30 wykupiono ostatni wolny bilet na ten pojedynek.

W sprzedaży pozostały jedynie pojedyncze wolne wejściówki na szczycie sektorów 4, 29 i 30 na miejsca dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. 

Tym, którzy się spóźnili, polecamy sprawdzać od czasu do czasu portal biletowy jagiellonia.kupbilety.pl, bowiem może zdarzyć się tak, że do sprzedaży wrócą pojedyncze niewykorzystane rezerwacje, bądź też zwroty biletów. Należy jednak pamiętać, że „nowi” kibice, którzy nie zarejestrowali się jeszcze w naszym systemie, aby kupić bilet na to spotkanie, muszą wyrobić kartę kibica w Jaga Fan Shopie.

W niedzielę widzimy się wszyscy przy Słonecznej! Nie zapomnijcie o „pasiaku”! Wspólnie #ZRÓBMYTO!

PS. Osoby, które będą oczekiwały na zwolnione rezerwacje i zwroty biletów, informacje ogólne nt. sprzedaży biletów znajdą pod tym linkiem.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00