AktualnościGrzyb: Ta porażka o niczym nie przesądza

Grzyb: Ta porażka o niczym nie przesądza

– Nie ma co ukrywać, na początku spotkania mieliśmy dwie – trzy takie sytuacje, z których musi coś wpaść, żeby na takim terenie myśleć o dobrym wyniku – mówił po porażce z Lechią Rafał Grzyb.

– Szkoda, bo dwa rzuty karne w jakiś sposób odwróciły losy tego spotkania. Nie pozwoliły nam się odbudować, szczególnie, że na początku drugiej połowy szybko straciliśmy trzecią bramkę. To w jakiś sposób zamknęło mecz. Lechia wykorzystała swoje wszystkie cztery sytuacje, które dzisiaj miała. Można powiedzieć, że wykorzystali wszystko, co potrafili wypracować – komentował środowy mecz kapitan Jagi, który nie potrafił wytłumaczyć tego, że Jagiellonii tak fatalnie idzie w meczach z Lechią, szczególnie na stadionie w Gdańsku.

– Nie wiem, może jakieś demony wiszą nad tym stadionem. Przeciwko Lechii zawsze nam się tutaj ciężko gra. Dzisiaj było apogeum tego wszystkiego – nie ukrywał doświadczony pomocnik Jagiellonii.

– Myślę, że ten mecz nie powinien wpłynąć na naszą postawę w kolejnych spotkaniach. Ta porażka jeszcze nic nie musi oznaczać. Przed nami trzy mecze, w których trzeba pokusić się o zwycięstwa, a wtedy zakończymy sezon bardzo zadowoleni. Nie ma co składać broni. W najbliższych meczach trzeba pokazać to, co prezentowaliśmy do tej pory, oraz poprawić skuteczność, a ponadto ustrzec się prostych błędów, których popełniliśmy dziś aż cztery – zakończył Grzyb.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00