AktualnościRomanczuk: Nie możemy skupić się tylko na Vadisie

Romanczuk: Nie możemy skupić się tylko na Vadisie

– Nie ma co już wracać do meczu z Lechią. To już zostało za nami. Mamy przed sobą kolejne spotkanie. Przyjeżdża do nas Legia, zagramy przy pełnym stadionie i trzeba myśleć tylko o tym, jak wygrać ten mecz. Trzeba się do tego pojedynku przygotować, odpowiednio nastawić mentalnie i walczyć o zwycięstwo – mówi przed niedzielnym meczem z Legią Warszawa Taras Romanczuk.

– Od początku rundy finałowej mamy wszystko w swoich rękach i teraz nie jest inaczej. Dlatego też od dłuższego czasu na pytania o mecze innych drużyn odpowiadam, że trzeba patrzeć tylko na siebie. Musimy wyciągać wnioski z naszych wyników i w każdym meczu grać na 100, a może i 150 procent – kontynuował ukraiński pomocnik Jagi, który w niedzielę będzie musiał zatrzymać znajdującego się w świetnej formie Vadisa Odjidję-Ofoe.

– Z pewnością powstrzymanie go będzie bardzo ważne, ale Legia generalnie ma bardzo dobrych zawodników. Nie możemy się skupić tylko i wyłącznie na Vadisie. To dobry piłkarz, ale Legia ma też z przodu wiele innych atutów, jak choćby Miroslava Radovicia. To będzie bardzo ciężki mecz i nasze podejście do tego pojedynku będzie w niedzielę bardzo ważne – kontynuował Romanczuk.

Jagiellonia czeka na domowe zwycięstwo z Legią już osiem lat, od 2009 roku. Co będzie kluczem do przerwania tej serii w niedzielę? – Musimy przede wszystkim wykorzystywać nasze sytuacje. Jeśli poprawimy naszą skuteczność, to możemy wygrać ten mecz – zakończył pomocnik Żółto-Czerwonych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00