AktualnościSheridan: Teraz liczą się tylko zwycięstwa

Sheridan: Teraz liczą się tylko zwycięstwa

– Środowa porażka była bardzo frustrująca, ale nigdy nie można się czuć dobrze po przegranym meczu. W drodze powrotnej do Białegostoku każdy był zawiedziony wynikiem, ale już czekamy z niecierpliwością na niedzielne spotkanie z Legią. Mamy okazję do rehabilitacji za porażkę w Gdańsku – mówi przed meczem z Legią Warszawa Cillian Sheridan.

– Jeśli zaczniemy mecz z podobnym nastawieniem, jak w Gdańsku, ale będziemy mieli lepszą skuteczność, to możemy osiągnąć zdecydowanie lepszy wynik niż w środę – dodawał irlandzki snajper Jagi, który w Gdańsku zaliczył pierwszą porażkę w barwach Jagiellonii.

– Wierzę, że to była też ostatnia przegrana na jakiś czas. Tak jak mówił trener, nie graliśmy źle, ale na tym etapie sezonu liczą się tylko zwycięstwa. Musimy podnieść się i wrócić na zwycięską ścieżkę w niedzielę. Przed tą serią dziesięciu meczów bez porażki drużyna również notowała jakieś niepowodzenia, ale pokazywała, że potrafi na nie dobrze zareagować. Wierzę, że podobnie będzie w niedzielę – zaznaczał Sheridan.

– Wiemy, że jak wygramy trzy pozostałe spotkania, to zdobędziemy tytuł, niezależnie co się zdarzy w innych meczach. Wszystko jest w naszych rękach i to powinno być dla nas motywacją. Legia to silny zespół, ale jest tylko dwa punkty przed nami, więc jak ją pokonamy, to wyprzedzimy ją w tabeli. Mamy przed sobą trzy bitwy do zwyciężenia w drodze po mistrzostwo, a pierwszą z nich już w niedzielę – zakończył były snajper APOEL-u i Omonii Nikozja.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00